Szegedi Ifjúsági Napok – SZIN 2019 augusztus 27-én a #SZIN2019-en 10 zenei helyszínnel és több mint 150 programmal zárjuk együtt a nyarat! Zárd velünk a nyarat 2019-ben is!
A jazz napok időpontja: 2019. augusztus 28-31.
A jazz napok helyszíne: Csongrád megye, Szeged, Közép Kikötő Sor
Borsodi Nagyszínpad, Pepsi Nagyszínpad, Bomba Gold Stage, Royal Aréna, Fonó Színpad , Captain Morgan Stage, OTP Junior Cube, Ballantine’s True Music Stage, Borsodi Malátabár, DC x Wemsical Stage
Hangfoglaló – Tibes 17:15 – 18:15
Follow the Flow 18:45 – 20:00
Majka 20:30 – 22:00
Afrojack 22:30 – 00:00
Hangfoglaló – Fangler’s 17:30 – 18:30
Szabó Balázs Bandája 19:00 – 20:30
Punnany Massif 21:00 – 22:30
Clean Bandit 23:00 – 00:00
Hangfoglaló – Goodbye Darjeeling 17:00 – 18:00
Honeybeast 18:30 – 20:00
Rúzsa Magdi 20:30 – 22:00
Alvaro Soler 22:30 – 00:00
Hangfoglaló – Madrapur 17:00 – 18:00
Bagossy Brothers Company 18:30 – 20:00
Halott Pénz 20:30 – 22:00
Salvatore Ganacci 22:30 – 00:00
KIES 17:45 – 18:45
Deniz 19:15 – 20:30
Brains 21:00 – 22:15
Horváth Tamás 22:45 – 00:00
Ocho Macho 17:45 – 18:45
Margaret Island 19:15 – 20:30
Dubioza kolektiv 21:00 – 22:15
Cloud9+ 22:45 – 00:00
Odett 17:45 – 18:45
Anna & the Barbies 19:15 – 20:30
Subscribe 21:00 – 22:15
Vad Fruttik 22:45 – 00:00
Magashegyi Underground 17:45 – 18:45
Jamie Winchester & Hrutka Róbert Band 19:15 – 20:30
ByeAlex és a Slepp 21:00 – 22:15
Wellhello 22:45 – 00:00
SAIID (AKPH) 17:00 – 18:00
Hősök 18:30 – 19:30
Elefánt 20:00 – 21:30
BSW 22:00 – 23:30
RUSTY 00:00 – 02:00
Metzker Viktória 02:00 – 03:30
Loving Arms 03:30 – 05:00
Blahalouisiana 17:00 – 18:00
Bohemian Betyars 18:30 – 19:30
Intim Torna Illegál 20:00 – 21:30
Paddy And The Rats 22:00 – 23:30
Sterbinszky x Mynea 00:00 – 02:00
Willcox 02:00 – 03:30
Pixa 03:30 – 05:00
Fatal Error 17:00 – 18:00
Krúbi 18:30 – 19:30
Bëlga 20:00 – 21:30
The Biebers 22:00 – 23:30
Newik 00:00 – 01:00
Jay Hardway 01:00 – 02:30
Andro 02:30 – 04:00
OVLX 04:00 – 05:00
JETLAG 17:00 – 18:00
Belmondo 18:30 – 19:30
Esti Kornél 20:00 – 21:30
Fish! 22:00 – 23:30
TESIS BULI (Lennard x Joerjunior) 00:00 – 02:30
Yamina 02:30 – 04:00
Keck 04:00 – 05:00
Carson Coma 16:30 – 17:30
USEME 18:00 – 19:00
Supernem 19:30 – 20:45
Depresszió 21:15 – 22:30
Road 23:00 – 00:30
Roberto 00:45 – 02:00
Katapult DJ 02:00 – 03:30
Bárány Attila 03:30 – 05:00
Children of Distance 16:30 – 17:30
Lóci Játszik 18:00 – 19:00
PASO 19:30 – 20:45
Péterfy Bori & Love Band 21:15 – 22:30
Random Trip 23:00 – 00:30
Molnár Bé 00:45 – 02:00
Szecsei 02:00 – 03:30
Roxtaz 03:30 – 05:00
The Bluebay Foxes 16:30 – 17:30
Sonic Temple 18:00 – 19:00
Ivan and the Parazol 19:30 – 20:45
hiperkarma 21:15 – 22:30
Irie Maffia 23:00 – 00:30
Sikztah 00:45 – 02:00
Nakadia 02:00 – 03:30
Robin Futaki 03:30 – 05:00
Anima Sound System 18:00 – 19:00
RATM 19:30 – 20:45
Konyha 21:15 – 22:30
Budapest Bár 23:00 – 00:30
NECC PARTY 00:45 – 05:00
Syrage 18:00 – 19:00
Blues B.R.Others Show 19:30 – 20:30
Korinda 21:00 – 22:00
Cimbaliband ft. Danics Dóra 22:30 – 23:30
Pásztorhóra koncert + Táncház 00:00 – 03:00
Vígh Projekt 16:30 – 17:30
Fool Moon 18:00 – 19:00
Gőzerő 19:30 – 20:00
Aurevoir 21:00 – 22:00
Boban Markovic Orkestar 22:30 – 00:30
Erdőfű koncert + Táncház 00:30 – 03:00
Daltestvérek – Etnofon 16:00 – 17:00
Margo 17:30 – 18:30
Csaknekedkislány 19:00 – 20:00
Szilárd 20:30 – 21:30
Zűrös Banda 22:00 – 23:00
Carlos De Pepa 23:30 – 00:30
Pálház Bence és Bandája + Táncház 00:30 – 03:00
Musique De L’Europe 16:00 – 17:30
Brass On the Road 17:30 – 18:30
Sun City Jazz 19:00 – 20:00
GypoCircus 20:30 – 21:30
Góbé 22:00 – 23:00
Zagyva Banda + Táncház 00:30 – 03:00
Rádio88 16:00 – 17:00
LÉCCI: Captain Morgan Matróz Casting 16:00 – 19:00
Trend88 + MIX 19:00 – 20:00
Dj Tymo 20:00 – 23:00
FreddyBoy 23:00 – 00:30 + 02:00:05:00
Cashtag 00:30 – 02:00
Rádio88 16:00 – 17:00
LÉCCI: Captain Morgan Matróz Casting 16:00 – 19:00
Trend88 + MIX 19:00 – 20:00
Dj Tymo 20:00 – 23:00
Dj Nacsa 23:00 – 00:30 + 02:00 – 05:00
Dj M 00:30 – 02:00
Rádio88 16:00 – 17:00
LÉCCI: Captain Morgan Matróz Casting 16:00 – 19:00
Trend88 + MIX 19:00 – 20:00
Dj Tymo 20:00 – 23:00
BigBill 23:00 – 00:30 + 02:00 – 05:00
Lotfi Begi 00:30 – 02:00
Rádio88 16:00 – 17:00
LÉCCI: Captain Morgan Matróz Casting 16:00 – 19:00
Trend88 + MIX 19:00 – 20:00
Dj Tymo 20:00 – 23:00
BigiBoy 23:00 – 00:30 + 02:00 – 05:00
Tesco Disco 00:30 – 02:00
Chill Zone 14:00 – 18:00
Youtuber közönségtalálkozó 18:00 – 20:00
Burai 20:00 – 21:00
Gabriel B 21:00 – 01:30
Virus 00:00 – 01:30
Chill Zone 14:00 – 18:00
Youtuber közönségtalálkozó 18:00 – 20:00
Curtis 20:00 – 21:00
Molnár Bé 21:00 – 00:00 + 01:30 – 03:00
Myon 00:00 – 01:30
Chill Zone 14:00 – 18:00
Youtuber közönségtalálkozó 18:00 – 20:00
Lmen Prala 20:00 – 21:00
Molnár Bé 21:00 – 00:00 + 01:30 – 03:00
Hamwai P.G. 00:00 – 01:30
Chill Zone 14:00 – 18:00
Youtuber közönségtalálkozó 18:00 – 20:00
Essemm 20:00 – 21:00
Gabriel B 21:00 – 01:30
Revolution 00:00 – 01:30
Monrow 18:00 – 21:00
Daniel 21:00 – 00:00
Jauri 00:00 – 03:00
Christopher 03:00 – 04:30
Aaron Sole 18:00 – 22:00
O’Neal 22:00 – 00:00
Ajkay 00:00 – 03:00
Strong R 03:00 – 04:30
Tom Small 18:00 – 20:00
Zavodi 20:00 – 21:00
Scaby 21:00 – 00:00
Dante 00:00 – 03:00
Bricklake 03:00 – 04:30
Rick Sawyer 18:00 – 21:00
Valmar 21:00 – 22:00
Kempy 22:00 – 00:00
Immiv 00:00 – 02:00
Abstract 02:00 – 04:30
Nagyszínpad Chill Zone 16:00 – 00:00
Daniel 00:00 – 04:00
Nagyszínpad Chill Zone 16:00 – 00:00
Revolution 00:00 – 02:00
Snayl 02:00 – 04:00
Nagyszínpad Chill Zone 16:00 – 00:00
Szeresd a Trashem 00:00 – 04:00
Nagyszínpad Chill Zone 16:00 – 00:00
Dj Juhász Laci 00:00 – 04:00
Menz x Fiktív aka Courage Nemsolid 18:00 – 20:00
Lust. 20:00 – 21:00
Suhov 21:00 – 22:00
Boc 22:00 – 23:00
Peopleworkshop 23:00 – 00:00
Diversity Sound System 00:00 – 01:00
Humppa Party 01:00 – 02:00
Graffiti Jam 14:00 – 17:00
Csepel Royal Fixies Club Goldsprint 17:00 – 19:00
Nyenyec 19:00 – 20:00
Cord 20:00 – 21:00
Siaga (Elevated) 21:00 – 22:30
Cadik x Zosha 22:30 – 00:00
Vibetribe: Bété x Lust. 00:00 – 03:00
SZIN Slam Battle 17:00 – 19:00
C-Wosh / Ask 19:00 – 19:30
Fakapoe 19:30 – 20:00
Bongor 20:00 – 20:30
Slow Village 20:30 – 22:00
Mikee Mykanic 22:00 – 22:30
Lusta Bitek (RAP) 22:30 – 23:00
Planetmalcolm & Yapo 23:00 – 00:30
Reppszakkör DJ set 00:30 – 03:00
Diversity Sound System 17:00 – 18:00
Jazzszigor 18:30 – 20:00
Kő (Szegedsoul) 20:00 – 21:00
Gandharva (Budabeats) 21:00 – 22:30
Vedat Akdag 22:30 – 00:00
Smokey Monday 00:00 – 04:00
A bejegyzés alapja: https://szin.org/
Csongrád Országos Állatvásár 2024. május 23. A Csongrádi havi országos állatvásár időpontja: március és május…
Csongrád használtcikk vásár 2024. május 19. A Csongrád havi használtcikk vásár 2024 időpontja: egész évben…
Csongrád Állatpiac 2024. május 16. A Csongrádi havi állatpiac időpontja: március és május között minden…
Gyomaendrőd Országos Állat és kirakodóvásár 2024. május 12. Gyomaendrőd vásár 2024, Endrőd városa minden hónap…
Jászberény zsibvásár és régiségvásár 2024. május 11. Jászberény zsibvásár 2024, berényi vásár egész évben, minden…
Kiskunmajsa Országos Kirakodóvásár 2024. május 11. Majsai vásár, Kiskunmajsán továbbra is negyedévenként rendeznek országos állat-…