Fesztivál, neves napok, programok, vásár, rendezvény, esemény

Szegedi Ifjúsági Napok – SZIN 2019

Szegedi Ifjúsági Napok – SZIN 2019

Szegedi Ifjúsági Napok – SZIN 2019 augusztus 27-én a #SZIN2019-en 10 zenei helyszínnel és több mint 150 programmal zárjuk együtt a nyarat! Zárd velünk a nyarat 2019-ben is!

A jazz napok időpontja: 2019. augusztus 28-31.

A jazz napok helyszíne: Csongrád megye, Szeged, Közép Kikötő Sor

A Szegedi Ifjúsági Napok – SZIN 2019 programja, ismertetése

Borsodi Nagyszínpad, Pepsi Nagyszínpad, Bomba Gold Stage,   Royal Aréna, Fonó Színpad , Captain Morgan Stage, OTP Junior Cube,  Ballantine’s True Music Stage, Borsodi Malátabár,  DC x Wemsical Stage

2019. augusztus 28. szerda Borsodi Nagyszínpad
Hangfoglaló – Tibes 17:15 – 18:15
Follow the Flow 18:45 – 20:00
Majka 20:30 – 22:00
Afrojack 22:30 – 00:00
2019. augusztus 29. Borsodi Nagyszínpad
Hangfoglaló – Fangler’s 17:30 – 18:30
Szabó Balázs Bandája 19:00 – 20:30
Punnany Massif 21:00 – 22:30
Clean Bandit 23:00 – 00:00
2019. augusztus 30. Borsodi Nagyszínpad
Hangfoglaló – Goodbye Darjeeling 17:00 – 18:00
Honeybeast 18:30 – 20:00
Rúzsa Magdi 20:30 – 22:00
Alvaro Soler 22:30 – 00:00
2019. augusztus 31. Borsodi Nagyszínpad
Hangfoglaló – Madrapur 17:00 – 18:00
Bagossy Brothers Company 18:30 – 20:00
Halott Pénz 20:30 – 22:00
Salvatore Ganacci 22:30 – 00:00
2019. augusztus 28. szerda PEPSI Nagyszínpad
KIES 17:45 – 18:45
Deniz 19:15 – 20:30
Brains 21:00 – 22:15
Horváth Tamás 22:45 – 00:00
2019. augusztus 29. PEPSI Nagyszínpad
Ocho Macho 17:45 – 18:45
Margaret Island 19:15 – 20:30
Dubioza kolektiv 21:00 – 22:15
Cloud9+ 22:45 – 00:00
2019. augusztus 30. PEPSI Nagyszínpad
Odett 17:45 – 18:45
Anna & the Barbies 19:15 – 20:30
Subscribe 21:00 – 22:15
Vad Fruttik 22:45 – 00:00
2019. augusztus 31. PEPSI Nagyszínpad
Magashegyi Underground 17:45 – 18:45
Jamie Winchester & Hrutka Róbert Band 19:15 – 20:30
ByeAlex és a Slepp 21:00 – 22:15
Wellhello 22:45 – 00:00

Szegedi Ifjúsági Napok – SZIN 2019 részletese programok

2019. augusztus 28. szerda Bomba Gold Stage
SAIID (AKPH) 17:00 – 18:00
Hősök 18:30 – 19:30
Elefánt 20:00 – 21:30
BSW 22:00 – 23:30
RUSTY 00:00 – 02:00
Metzker Viktória 02:00 – 03:30
Loving Arms 03:30 – 05:00
2019. augusztus 29. Bomba Gold Stage
Blahalouisiana 17:00 – 18:00
Bohemian Betyars 18:30 – 19:30
Intim Torna Illegál 20:00 – 21:30
Paddy And The Rats 22:00 – 23:30
Sterbinszky x Mynea 00:00 – 02:00
Willcox 02:00 – 03:30
Pixa 03:30 – 05:00
2019. augusztus 30. Bomba Gold Stage
Fatal Error 17:00 – 18:00
Krúbi 18:30 – 19:30
Bëlga 20:00 – 21:30
The Biebers 22:00 – 23:30
Newik 00:00 – 01:00
Jay Hardway 01:00 – 02:30
Andro 02:30 – 04:00
OVLX 04:00 – 05:00
2019. augusztus 31. Bomba Gold Stage
JETLAG 17:00 – 18:00
Belmondo 18:30 – 19:30
Esti Kornél 20:00 – 21:30
Fish! 22:00 – 23:30
TESIS BULI (Lennard x Joerjunior) 00:00 – 02:30
Yamina 02:30 – 04:00
Keck 04:00 – 05:00
2019. augusztus 28. szerda Royal Aréna
Carson Coma 16:30 – 17:30
USEME 18:00 – 19:00
Supernem 19:30 – 20:45
Depresszió 21:15 – 22:30
Road 23:00 – 00:30
Roberto 00:45 – 02:00
Katapult DJ 02:00 – 03:30
Bárány Attila 03:30 – 05:00
2019. augusztus 29. Royal Aréna
Children of Distance 16:30 – 17:30
Lóci Játszik 18:00 – 19:00
PASO 19:30 – 20:45
Péterfy Bori & Love Band 21:15 – 22:30
Random Trip 23:00 – 00:30
Molnár Bé 00:45 – 02:00
Szecsei 02:00 – 03:30
Roxtaz 03:30 – 05:00
2019. augusztus 30. Royal Aréna
The Bluebay Foxes 16:30 – 17:30
Sonic Temple 18:00 – 19:00
Ivan and the Parazol 19:30 – 20:45
hiperkarma 21:15 – 22:30
Irie Maffia 23:00 – 00:30
Sikztah 00:45 – 02:00
Nakadia 02:00 – 03:30
Robin Futaki 03:30 – 05:00
2019. augusztus 31. Royal Aréna
Anima Sound System 18:00 – 19:00
RATM 19:30 – 20:45
Konyha 21:15 – 22:30
Budapest Bár 23:00 – 00:30
NECC PARTY 00:45 – 05:00
2019. augusztus 28. szerda Fonó Színpad
Syrage 18:00 – 19:00
Blues B.R.Others Show 19:30 – 20:30
Korinda 21:00 – 22:00
Cimbaliband ft. Danics Dóra 22:30 – 23:30
Pásztorhóra koncert + Táncház 00:00 – 03:00
2019. augusztus 29. Fonó Színpad
Vígh Projekt 16:30 – 17:30
Fool Moon 18:00 – 19:00
Gőzerő 19:30 – 20:00
Aurevoir 21:00 – 22:00
Boban Markovic Orkestar 22:30 – 00:30
Erdőfű koncert + Táncház 00:30 – 03:00
2019. augusztus 30. Fonó Színpad
Daltestvérek – Etnofon 16:00 – 17:00
Margo 17:30 – 18:30
Csaknekedkislány 19:00 – 20:00
Szilárd 20:30 – 21:30
Zűrös Banda 22:00 – 23:00
Carlos De Pepa 23:30 – 00:30
Pálház Bence és Bandája + Táncház 00:30 – 03:00
2019. augusztus 31. Fonó Színpad
Musique De L’Europe 16:00 – 17:30
Brass On the Road 17:30 – 18:30
Sun City Jazz 19:00 – 20:00
GypoCircus 20:30 – 21:30
Góbé 22:00 – 23:00
Zagyva Banda + Táncház 00:30 – 03:00
2019. augusztus 28. szerda Captain Morgan Stage
Rádio88 16:00 – 17:00
LÉCCI: Captain Morgan Matróz Casting 16:00 – 19:00
Trend88 + MIX 19:00 – 20:00
Dj Tymo 20:00 – 23:00
FreddyBoy 23:00 – 00:30 + 02:00:05:00
Cashtag 00:30 – 02:00
2019. augusztus 29. Captain Morgan Stage
Rádio88 16:00 – 17:00
LÉCCI: Captain Morgan Matróz Casting 16:00 – 19:00
Trend88 + MIX 19:00 – 20:00
Dj Tymo 20:00 – 23:00
Dj Nacsa 23:00 – 00:30 + 02:00 – 05:00
Dj M 00:30 – 02:00
2019. augusztus 30. Captain Morgan Stage
Rádio88 16:00 – 17:00
LÉCCI: Captain Morgan Matróz Casting 16:00 – 19:00
Trend88 + MIX 19:00 – 20:00
Dj Tymo 20:00 – 23:00
BigBill 23:00 – 00:30 + 02:00 – 05:00
Lotfi Begi 00:30 – 02:00
2019. augusztus 31. Captain Morgan Stage
Rádio88 16:00 – 17:00
LÉCCI: Captain Morgan Matróz Casting 16:00 – 19:00
Trend88 + MIX 19:00 – 20:00
Dj Tymo 20:00 – 23:00
BigiBoy 23:00 – 00:30 + 02:00 – 05:00
Tesco Disco 00:30 – 02:00
2019. augusztus 28. szerda OTP Junior Cube
Chill Zone 14:00 – 18:00
Youtuber közönségtalálkozó 18:00 – 20:00
Burai 20:00 – 21:00
Gabriel B 21:00 – 01:30
Virus 00:00 – 01:30
2019. augusztus 29. OTP Junior Cube
Chill Zone 14:00 – 18:00
Youtuber közönségtalálkozó 18:00 – 20:00
Curtis 20:00 – 21:00
Molnár Bé 21:00 – 00:00 + 01:30 – 03:00
Myon 00:00 – 01:30
2019. augusztus 30. OTP Junior Cube
Chill Zone 14:00 – 18:00
Youtuber közönségtalálkozó 18:00 – 20:00
Lmen Prala 20:00 – 21:00
Molnár Bé 21:00 – 00:00 + 01:30 – 03:00
Hamwai P.G. 00:00 – 01:30
2019. augusztus 31. OTP Junior Cube
Chill Zone 14:00 – 18:00
Youtuber közönségtalálkozó 18:00 – 20:00
Essemm 20:00 – 21:00
Gabriel B 21:00 – 01:30
Revolution 00:00 – 01:30
Szegedi Ifjusági Napok - SZIN 2019

Szegedi Ifjusági Napok – SZIN 2019

2019. augusztus 28. szerda Ballantine’s True Music Stage
Monrow 18:00 – 21:00
Daniel 21:00 – 00:00
Jauri 00:00 – 03:00
Christopher 03:00 – 04:30
2019. augusztus 29. Ballantine’s True Music Stage
Aaron Sole 18:00 – 22:00
O’Neal 22:00 – 00:00
Ajkay 00:00 – 03:00
Strong R 03:00 – 04:30
2019. augusztus 30. Ballantine’s True Music Stage
Tom Small 18:00 – 20:00
Zavodi 20:00 – 21:00
Scaby 21:00 – 00:00
Dante 00:00 – 03:00
Bricklake 03:00 – 04:30
2019. augusztus 31. Ballantine’s True Music Stage
Rick Sawyer 18:00 – 21:00
Valmar 21:00 – 22:00
Kempy 22:00 – 00:00
Immiv 00:00 – 02:00
Abstract 02:00 – 04:30
2019. augusztus 28. szerda Borsodi Malátabár
Nagyszínpad Chill Zone 16:00 – 00:00
Daniel 00:00 – 04:00
2019. augusztus 29. Borsodi Malátabár
Nagyszínpad Chill Zone 16:00 – 00:00
Revolution 00:00 – 02:00
Snayl 02:00 – 04:00
2019. augusztus 30. Borsodi Malátabár
Nagyszínpad Chill Zone 16:00 – 00:00
Szeresd a Trashem 00:00 – 04:00
2019. augusztus 31. Borsodi Malátabár
Nagyszínpad Chill Zone 16:00 – 00:00
Dj Juhász Laci 00:00 – 04:00
2019. augusztus 28. szerda DC x Wemsical Stage
Menz x Fiktív aka Courage Nemsolid 18:00 – 20:00
Lust. 20:00 – 21:00
Suhov 21:00 – 22:00
Boc 22:00 – 23:00
Peopleworkshop 23:00 – 00:00
Diversity Sound System 00:00 – 01:00
Humppa Party 01:00 – 02:00
2019. augusztus 29. DC x Wemsical Stage
Graffiti Jam 14:00 – 17:00
Csepel Royal Fixies Club Goldsprint 17:00 – 19:00
Nyenyec 19:00 – 20:00
Cord 20:00 – 21:00
Siaga (Elevated) 21:00 – 22:30
Cadik x Zosha 22:30 – 00:00
Vibetribe: Bété x Lust. 00:00 – 03:00
2019. augusztus 30 DC x Wemsical Stage
SZIN Slam Battle 17:00 – 19:00
C-Wosh / Ask 19:00 – 19:30
Fakapoe 19:30 – 20:00
Bongor 20:00 – 20:30
Slow Village 20:30 – 22:00
Mikee Mykanic 22:00 – 22:30
Lusta Bitek (RAP) 22:30 – 23:00
Planetmalcolm & Yapo 23:00 – 00:30
Reppszakkör DJ set 00:30 – 03:00
2019. augusztus 31. DC x Wemsical Stage
Diversity Sound System 17:00 – 18:00
Jazzszigor 18:30 – 20:00
Kő (Szegedsoul) 20:00 – 21:00
Gandharva (Budabeats) 21:00 – 22:30
Vedat Akdag 22:30 – 00:00
Smokey Monday 00:00 – 04:00

A bejegyzés alapja: https://szin.org/

Ajánló: hasonló esemény, vásár, fesztivál, programok


Fesztivál

XL. Halasi Szüreti Fesztivál 2019

XL. Halasi Szüreti Fesztivál 2019 Az alföldi városok sem maradhatnak ki a szüret ünnepléséből, és az egyik legjelentősebb mezőváros, Kiskun...

A hozzászólások jelenleg nem engedélyezettek ezen a részen.